o nas

4Carriers to operator świadczący usługi telekomunikacyjne na rynku polskim i międzynarodowym. Specjalizujemy się we współpracy z operatorami hurtowymi, klientami biznesowymi oraz instytucjonalnymi. Nasza oferta obejmuje obsługę połączeń głosowych, dostęp do Internetu oraz infrastrukturę teletechniczną. Jakie są nasze największe atuty?

zadowolonych klientów
tygodniowa liczba minut

dopasowanie oferty

Mnogość rozwiązań proponowanych w ofercie operatora telekomunikacyjnego 4carriers pozwala na sprostanie wszystkim oczekiwaniom klienta. Firma korzystająca z naszych usług otrzyma ofertę skuteczną i indywidualnie dostosowaną do jej wymagań przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

jakość

Świadczone przez nas usługi telekomunikacyjne cechuje światowy standard przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Profesjonalną obsługę klientów osiągamy dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych technologii oraz zatrudnianiu grona doświadczonych i kompetentnych pracowników. Dzięki znakomitej obsłudze telekomunikacyjnej zdobywamy zaufanie klienta, który może skupić się na własnej podstawowej działalności.

doświadczenie

Zdobyta w czasie prowadzenia działalności praktyka oraz wysoki poziom wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii pozwalają nam określać się mianem operatora godnego zaufania. Kadra pracownicza 4carriers to doświadczeni profesjonaliści wyposażeni w teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowy i działania sieci telekomunikacyjnych. Dążąc do stałego rozwoju, korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz z sukcesami podejmujemy się innowacyjnych projektów. To wszystko świadczy o naszej solidności oraz mocnej pozycji na rynku telekomunikacyjnym

elastyczność

Rynek telekomunikacji jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi nowych technologii. Świadcząc swoje usługi, 4carriers przyjęło zasadę dotrzymania kroku wszelkim zmianom oraz zaspokajania wszystkich potrzeb potencjalnego klienta. Dlatego nasza firma wykazuje dużą elastyczność. Stale dostosowujemy się także do zmiennych oczekiwań klientów i traktujemy to jako nasz priorytet. Jakość usług proponowanych przez 4carriers możemy porównać z usługami najpoważniejszych światowych operatorów.

oferta

Oferta 4Carriers skierowana jest do operatorów telekomunikacyjnych krajowych oraz zagranicznych świadczących swoje usługi na rynku krajowym. Obejmuje kompleksową obsługę operatorów sieci kablowych, operatorów budynków, ISP, call center i innych alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych. Zapewniamy kontrolę procesu kierowania ruchem głosowym (routing) oraz kontrolę dostępności zasobów na punktach styku i przesyłanych informacji międzysieciowych. Stosowane przez nas automatyczne systemy wykrywania fraudów obniżają ryzyko nadużyć wobec operatorów telekomunikacyjnych do minimalnego poziomu. Oferta zapewnia operatorom numerację 4Carriers we wszystkich strefach numeracyjnych. Każdemu z naszych partnerów udostępniamy platformę lokalizacyjno - informacyjną oraz możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych. Krajowi oraz zagraniczni operatorzy mogą również skorzystać z oferty współpracy w ramach kanału resellerskiego.

interkonekt

Oferta w ramach współpracy operatorskiej obejmuje tranzyt połączeń krajowych oraz zagranicznych. Usługa realizowana jest w oparciu o VoIP, protokół SIP oraz tradycyjne technologie- TDM- SS7 i DSS1. Zawieramy umowy dwustronne, które operatorom telekomunikacyjnym dają możliwość obustronnej wymiany ruchu. Interkonekt zapewnia najwyższą jakość usługi w atrakcyjnej cenie. Umożliwia to agregacja ruchu wielu operatorów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

numeracja

Dzięki współpracy z Orange Polska S.A. operatorom telekomunikacyjnym oferujemy numerację z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce. Operatorzy dysponujący już własną numeracją mogą natomiast skorzystać z usługi rozgłoszenia numeracji w pozostałych sieciach krajowych. Ponadto w ramach naszej oferty proponujemy możliwość zamówienia numeracji w wybranych krajach na świecie.

PLI CBD

Oferta 4 Carriers skierowana do operatorów telekomunikacyjnych obejmuje usługę dostępu do Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych. Pozwala ona na lokalizację zakończenia sieci (telefonu) na potrzeby służb ratunkowych oraz realizację procesu przeniesienia numeracji. Usługa umożliwia również dostęp do bazy numerów stacjonarnych i numerów przeniesionych w poszczególnych sieciach komórkowych. W ramach oferty klient może wykorzystać oba posiadane przez nas moduły. Gwarantujemy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania dotyczące PLI CBD dostosowane do indywidualnych potrzeb operatora.

zasubskrybuj teraz!

Aby otrzymywać najnowsze informacje na temat operatora telekomunikacyjnego 4carriers, zapisz się do naszego Newslettera.

kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami telekomunikacyjnymi i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:

4 Carriers Sp. z o.o.

ul. ALEJE JEROZOLIMSKIE nr 89, lok. 43,
02-001 Warszawa, Polska

+48 22 390 60 00

biuro@4carriers.pl

NIP: 5252463512, REGON: 142027233

Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000339556, kapitał zakładowy 50 000 zł wniesiony w całości.